Kateřina Faltýnková, svatební fotografka

reference

“Kateřina nám fotila svatbu a jsem velice ráda, že jsme si za fotografku zvolili právě ji. Už samotný průběh focení byl báječný, i od svatebčanů mám ohlasy, že se při něm bavili. Pozitivní je také to, že Kateřina nejezdí na svatby sama. Ve chvíli, kdy ona kouká do hledáčku, její “pravá ruka” dvojici aranžuje tak, aby bylo všechno dokonalé. S výslednými fotkami jsme 100% spokojeni, moc se mi líbí styl, jakým jsou fotky retušované a barevně upravené. Jako svatební fotografku bych ji doporučila každému, kdo nechce mít ze svatby jen nudné portréty novomanželů, ale fotky které mají duši a nápad.”
T & P

···

“Výjimečná fotografka a neuvěřitelně pozitivní člověk. Během svatby zachránila kdejaký “průšvih” (v té černé brašně má opravdu všechno, na co si vzpomenete). S její “pravou rukou” jsou bezva dvojka, která mě celé dopoledne rozptylovala z předsvatební nervozity. Z toho dne mám nejen krásné zážitky a nádherné fotky plné emocí, ale hlavně i báječnou kamarádku.”
A & L

···

“S Kačkou jsem fotila již v minulosti, proto byla jasnou volbou i na foceni naší svatby. Procházela jsem práci Katky všude na webech a polovičce se to taktéž líbilo. Máme tedy krásné nejen fotografie, ale i nevšední zážitky při jejich pořízování. Velkou výhodou bylo předsvatební focení, kde se budoucí manžel s týmem Faltýnkových seznámil, zjistil co se od něj při focení chce a vznikly krásné fotečky, které jsme použili na svatební oznámení – a mělo úspěch. Taktéž svatební líčení a účes byly nádherné a jelikož je Katka svolná opravdu k veškeré kompozici, scéně a poloze, tak jsme se u toho i krásně “vyblbli”. Byl to nezapomenutelný zážitek, za který Vám oběma moc děkujeme. Svatební den je krásný okamžik, ale díky Kačce nám na něj zbyly ty nejnádhernější fotografie, u kterých se zaručeně i za 50 let zasmějeme. Fotografie je totiž to jediné, co Vám ze svatby zbyde.”

“Děkuji.”
Z & J

···

“Spolupráce s Katkou a její “pravou rukou” byla naprosto perfektní. Přestože naše komunikace a jednání bylo velmi neformální, nebyla tím v žádném případě narušena plná profesionalita a maximální nasazení při samotném focení. Jsou skvěle sehraný pár, což je velmi dobře patrné, a má to tím účinky eliminující případnou nervozitu. Důležitá je i mnohaletá zkušenost, a taky skutečnost, že Katka dělá práci, která ji baví a vždy má snahu dosáhnout nadprůměrného výsledku. Pro mne byla důležitá i fantastická komunikace, a to před, během, ale hlavně i po focení. Některé fotky jsme měli již následující den. Oba vynikají i svojí skromností, nemají manýry úspěšných umělců. Domnívám se však, že více než tato slova za ně hovoří jejich fotografie, a tak by to asi mělo být. Každý může snadno posoudit, že u každé jejich svatby se najde několik fotografií, které jsou skutečně unikátní, a to je pravděpodobně ono přání každé nevěsty. Jsem moc rád, že jsem se s nimi setkal, uznávám každého, kdo výborně ovládá svoji profesi. Katka k těmto lidem stoprocentně patří.”
U & J

···

“Asi každou dívku nebo ženu někdy napadlo, že by chtěla mít své vlastní profesionální fotografie, ale nenajde odvahu, nemá dostatečné sebevědomí, nebo prostě svůj nápad nedotáhne dokonce. Při svém životním rozhodnutí jsem věděla, že teď je ta pravá chvíle vyhledat někoho, kdo dokonale vyplní mé představy o tom, jaké by měly být fotografie z mého svatebního dne. Měla jsem to štěstí, že jsem narazila na Katku, díky níž, pomocí jejího talentu, umu a mnohaletých zkušeností vznikly svatební fotografie pro mě a mého manžela bezkonkurenční, nádherné a přesně takové, jaké jsem vždy toužila mít. Čiší z nich uvolněnost, láska, radost a vše ostatní, čím nás Katka naplnila a přenesla tak i na “plátno”. Děkujeme… těšíme se na další spolupráci.”
E & M

···

“Miluji fotky. S manželem máme spoustu fotek z našeho společného života a z cest. I celá naše rodina ráda fotí a někteří jsou i z oboru. Proto byly fotky pro nás důležité a chtěli jsme, aby naše svatební fotky stály za to. Fotky ze svatby Vám zůstanou na celý život, když se nepovedou, bude Vás to víc mrzet než některá drobnost ze svatby, na kterou časem zapomenete. Kamarádka mi poslala odkaz na fotky Katky a nemuseli jsme se dlouho rozmýšlet a věděli jsme, že budeme rádi, když nám Katka bude fotit svatbu. Katčiny fotky nejsou typické, jako ostatních fotografů. Líbí se mi, že Katka se snaží najít i jiné úhly a pohledy na svatební den. Oceňuji profesionalitu, flexibilitu a organizační schopnosti při focení. Katka si dokáže poradit s velkým počtem svatebčanů a i s málem času, který jsme měli na focení. Pokud chcete mít originální a zajímavé fotky, určitě bych si vybrala Katku. Ještě jednou děkujeme za krásné fotky a doufám, že jste pro nás nefotila naposledy.”
B & M